Link / Redakcja


Holter Sägewerk
Stephan Fischer e.K.
Holter Str. 315
33758 Schloß Holte-Stukenbrock

Tel: + 49 (0) 5207-32 27
Fax: + 49 (0) 5207-87 277
info@holter-saegewerk.com


PEFC/04-31-1097

Krótko o nas

Firma Holter Sägewerk specjalizuje się w produkcji i handlu tarcicą i okrąglakami z europejskich i północnoamerykańskich gatunków drewna liściastego.

Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat należy do rodziny Fischer.
Dr Friedrich-Wilhelm Fischer kupił ten tartak w 1973 i przekształcił go w nowoczesny zakład oferujący tarcicę dębową i bukową. Produkcja wysokiej jakości wyrobów w bloku takich, które zaspokoiłyby różnorodne potrzeby naszych klientów była już od początku naszym głównym celem.
W 2002 roku zakład został przekazany kolejnemu pokoleniu.
Stephan Fischer rozszerzył znacznie asortyment o europejskie i amery­kańskie gatunki drewna liściastego i przystosował firmę do popytu na europejskich rynkach zbytu.

Jakość zorientowana na klientów i ich zapotrzebowania

Firma Holter Sägewerk specjalizuje się w spełnianiu indywidualnych życzeń klientów na całym świecie. Dzięki ciągłej modernizacji i rozwojowi naszego zakładu, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko i elastycznie reagować na Państwa zamówienia. Poprzez długoletnią współpracę z różnymi grupami klientów stworzyliśmy indywidualne klasyfi­kacje zastosowań z optymalnym dopasowaniem cen do jakości.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie służymy radą!